Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

12 16 lutego 2018

Skandale na planach Community i Blue Bloods!

Skandale na planach Community i Blue Bloods!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wczorajszy dzień przyniósł dwa skandale. Wszystko zaczęło się od serialu Blue Bloods, z którego odeszła niespodziewanie aktorka Jennifer Espositio, wcielająca się w rolę Jackie Curatola. Aktorka co prawda nie grała głównej roli, ale w serialu pojawiała się od pierwszego sezonu i była istotną częścią planu. Jennifer nie odeszła jednak bez powodu. Przeczytajcie co do powiedzenia w oświadczeniach mają CBS i sama zainteresowana.

Oświadczenie CBS:

„Jennifer poinformowała nas, że może pracować jedynie w bardzo ograniczonych terminach. W rezultacie nie jest w stanie spełniać wymagań postawionych przed jej rolą i z przykrością musimy odsunąć jej postać na jakiś czas od serialu.”

Jak się jednak okazuje aktorka ma celiakie (jakiś rodzaj zaburzeń trawienia) i twierdzi, że dlatego musiała ograniczyć swój grafik.

„CBS umieściło mnie na bezpłatnym urlopie i zablokowało mi możliwość pracowania gdziekolwiek indziej po tym jak mój lekarz powiedział, że w związku z celiakią potrzebuje ograniczyć swój terminarz. CBS nie posłuchało mojego lekarza i zemdlałam na planie, co wszyscy widzieli. Po tygodniu, mój lekarz powiedział, że mogę wrócić do pracy, ale CBS zasugerowało, że nie byłam naprawdę chora i udawała, żeby dostać podwyżkę. Minęły prawie dwa miesiące bez mojego powrotu do pracy na planie + mojej pracy gdziekolwiek indziej! Absolutnie bezwstydne zachowanie.

Z pewnością sprawa będzie się rozwijać, o czym będziemy informować Was na bieżąco.

Drugi skandal wybuchał na planie serialu Community, gdzie w trakcie kręcenia zdjęć, Chevy Chase użył słowa Nigger w obecności Yvette Nicole Brown i Donalda Glovera. Oczywiście aktor zrobił to przez przypadek i w nerwach. Być może za bardzo wczuł się w swoją postać Pierce’a, znanego właśnie z rasizmu.

Po wszystkim produkcja została na chwilę zerwana, a następnie sam Chevy Chase zebrał całą ekipę i wystosował oficjalne przeprosiny. Miejmy nadzieję, że cała sytuacja nie będzie miała wpływu na chemię pomiędzy bohaterami serialu. Przypominam, że w tym roku w dziwnych okolicznościach zmienił się showrunner Community, co wywołało sporo kontrowersji i pozostawiło pewien niesmak…

About 

Related Articles