Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

9 16 marca 2018

Rewolucja! Netflix i Hulu dostępne w Polsce za 8$ miesięcznie!

Rewolucja! Netflix i Hulu dostępne w Polsce za 8$ miesięcznie!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ileż ja łez wypłakałem nad tym, że Netflix i Hulu dostępne są jedynie dla widzów w USA. Zrobiłem nawet kiedyś ankietę na stronie, w której pytałem Was, czy bylibyście skłonni płacić 22 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich Waszych ulubionych seriali przez te platformy. Wyniki były jednoznaczne i wskazywały na to, że chcecie Netflixa w Polsce. Teraz nasz (a przynajmniej mój) mokry sen wreszcie się ziścił i możemy korzystać z serwisów zza wielkiej wody. Ja już odpaliłem moje darmowe konto na miesiąc! Szczegóły poniżej.Czy Netflix i Hulu zmieniły politykę i weszły na rynek europejski? Nie, ale ktoś za to stworzył wtyczkę do Chrome, dzięki której ich strony rozpoznają nas jako obywateli USA. Kilka kliknięć i mamy wygenerowane konto. Przez pierwszy miesiąc za darmo, a potem jedynie 8$ za miesiąc. Poważnie, to jest tak mało, że aż śmieszne.

Co należy zrobić, aby móc używać serwisów? To banalnie proste i zajmie nawet mniej czasu niż system do oszukiwania stron z video z ograniczeniem terytorialnym.

Zaczynamy od ściągnięcia przeglądarki Google Chrome z tego linka.

Po instalacji otwieramy przeglądarkę i wklejamy w pasek adresu ten adres: https://chrome.google.com/webstore/detail/media-hint/pbogbchcdigifagelnlmhlenmofdgbao (musicie wejść w ten link z Chrome’a, nie zadziała z innych przeglądarek).

Klikamy dodaj i tyle! Nie musimy nawet robić restartu przeglądarki (ale jakby komuś nie działało, to niech lepiej zrobi :) ) i już możemy pędzić na www.netflix.com i www.hulu.com. Kilka kliknięć i mamy założone darmowe konto na okres miesiąca. Potem możemy zdecydować, czy chcemy płacić 8$ za miesiąc i cieszyć się z legalnych kopii filmów online, czy też wracamy do innych źródeł i telewizji.

Mam nadzieję, że się Wam spodoba, a jeśli uważacie, że artykuł jest użyteczny, to nie krępujcie się przed udostępnianiem go na facebooku i przekazywaniem znajomym :)

Miłej zabawy serialowicze!

Info o  wtyczce dostałem od Patryka, któremu w tym miejscu serdecznie dziękuję i pozdrawiam ;)

About 

Related Articles