Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

16 16 marca 2018

Recenzja – To Love Ru

Recenzja – To Love Ru
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

To Love Ru jest to anime , które większość z was zapamięta na bardzo długo. Humor w tym anime zawsze prowadzi do tego samego (erotyczne sceny).

Jeśli chodzi o fabułę to jest bardzo prosta. Lala Deviluke , córka Władcy Wszechświata , Gida Deviluke’a ucieka z domu. Zamknięta w złotej klatce księżniczka chce poznać świat poza domem. Ścigana przez ludzi ojca dociera na ziemie , a tam w wyniku splotu przypadkowych zdarzeń ląduje naga w wannie z też nagim chłopakiem o imieniu Rito Yuukiego , nastoletni Japończyk , którego życie wywróci się do góry nogami przez to spotkanie. Przez to pojawienie się dziewczyny o różowych włosach w wannie ów człowieka zostają zaręczeni , Rito nie chce dopuścić do ślubu. Jednak nie udaje mu się to z wielu przyczyn , na przykład znikąd spada na niego pralka lub też kowadło.

Jeśli chodzi o fabułę to scenarzysta spędził przy niej pewno z 15/20 min. z przerwami, mógłby bardziej się postarać o fabułę, ale ona nie jest istotna, jest tylko pretekstem do rozbierania się wszystkich postaci, czyli coś za co warto obejrzeć to anime.

Jeśli chodzi o postacie to żadnej charakter i zdanie o Ricie prawie w ogóle się nie zmienia. Postaciami głównymi są Lala Deviluke i Rito Yuukiego. Potem dołączą dwie siostry Lali : Momo Velia Deviluke, Nana Aster Deviluke, i jedna siostra Rita : Mikan Yuuki. Jeszcze dojdzie Yami – zabójczyni na zamówienie , Haruna Sairenji – prawdziwa ukochana Ritego oraz Mea Kurosaki – ona i Tearju Lunatique są jako jedyne powiązane z Yami.

Jeśli chodzi o kreskę, to jest bardzo sympatyczna, zadbano o szczegóły i podobne rzeczy. Tło nawet jest bardzo fajne, daje nawet nam zrozumienie w jakiej sytuacji główni bohaterowie się znajdują. Można tam dostrzec nawet ładne granie światła i cieni. Jeśli chodzi o moją opinie na temat tego anime to jest jednym z moich ulubionych, a jeśli chodzi o ulubioną postać to jest nią Yami dlaczego ? Bo bardzo lubię blondynki. Ogólna ocena 9/10.

About 

Related Articles