Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

13 16 kwietnia 2018

Recenzja – Makai Senki Disgaea

Recenzja – Makai Senki Disgaea
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Flonne, słodki aniołek zostaje wysłana do świata demonów z misją pozbawienia życia króla Krichevskoya. Na jej nieszczęście miejsce , do którego przybyła pogrąża się w chaosie i zamęcie. Przez pomyłke bohaterka budzi następce tronu świata demonów Laharla. Po jego przebudzeniu dowiadują się o śmierci ojca bohatera , który umarł haniebną śmiercią. Co w takiej sytuacji robi nastoletni demon, uradowany śmiercią swojego ojca? Zbiera wiernych towarzyszy i wyrusza po artefakt, który oficjalnie uczyni go władcą. Jednak spotyka dużą liczbę przeszkód.

W skład ekipy wchodzą: Laharla (następca tronu jak wspomniano wcześniej), stara znojama bohatera Etny (posiada ona armię sługusów w cieleniu pingwinów) i Floone. Nie brak jeszcze innych demonów , nikczemnych archaniołów, szalonej brygady ratunkowej z Ziemi oraz łowców nagród.

Anime powstało na podstawie gry na PlayStation 2. Kreska w anime jest sympatyczna , tak samo można powiedzieć o muzyce. Dużo to o tym anime nie da się powiedzieć , musisz sam je obejrzeć aby więcej się dowiedzieć. Moja ogólna ocena: 8/10.

About 

Related Articles