Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

7 16 kwietnia 2018

Recenzja – Little Busters !

Recenzja – Little Busters !
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wiecie jak czuje się człowiek po utracie rodziców? Właśnie tak czuł się Riki Naoe póki nie spotkał Kyousuke Natsume, Masato Inohary, Rin Natsume oraz Kengo Miyazawy.

Okazuje się także ,że Riki choruje na Narkolepsję. W dzieciństwie stworzyli drużynę ,którą nazwali Little Busters. Tak właśnie zaczęła się jego przygoda. Kiedy już wiemy kim jest bohater naszego anime przejdźmy do konkretów. Anime rozgrywa się w Liceum do którego uczęszczają znajomi Rikiego. Kyousuke postanawia stworzyć drużynę baseballową o nazwie Little Busters. Okazuje się jednak ,że nie mają odpowiedniej liczby członków żeby móc zagrać jakikolwiek mecz, postanawiając więc kogoś zwerbować. Okazuje się ,że najlepiej do tego nadaje się Riki. Zaczyna werbować coraz więcej członków. Nowi członkowie mają kilka problemów po dojściu do drużyny (Nie będę wam spoilerował jakie) oczywiście Riki tak jak i reszta członków starają się je rozwiązać. Po tych wszystkich zdarzeniach brakuje im jeszcze jednego członka okazuje się nim Kengo,który na początku za nic nie chciał dołączyć do Little Busters. Kyousuke oddaje dowództwo Rikiemu ,ponieważ on sam zaraz kończy liceum. Pod dowództwem Rikiego drużyna wygrywa mecz.

No a teraz dodam coś od siebie. Anime według mnie nie było złe ale także nie było jednym z lepszych ,które obejrzałem. Kreska nie jest zła tak jak i cała fabuła. Polecam dla ludzi z cierpliwością według mnie anime w miarę długo się rozkręca. Ogólna ocena 8/10.

About 

Related Articles