Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

8 16 kwietnia 2018

Recenzja – Koi to Senkyo to Chocolate

Recenzja – Koi to Senkyo to Chocolate
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Chyba każdemu z nas zdarzyło się być wkopanym w jakąś robotę za resztę grupy i często mamy do tego pretensje. Jednak czy byłoby to takie złe, gdyby grupka pięknych dziewczyn poprosiła nas o wyświadczenie dość wymagającej przysługi?

Koi to Senkyo to Chocolate, co po przetłumaczeniu oznacza „Miłość, Wybory i Czekolada”, jest typowo szkolnym anime. Należy ono do gatunku dramatu, haremu, jak i romansu.

Historia kręci się wokół chłopaka o imieniu Yuki Oojima, należącego do klubu słodyczy, w którym (jakie to oczywiste) degustuje się słodycze. Pewnego dnia członkowie dowiadują się, że ich koło ma zostać zamknięte z powodu „nieistotnych wydatków” z banku szkolnego. Koleżanki namawiają bohatera na wystartowanie w wyborach na przewodniczącego szkoły, by uratować klub.

Fabuła: 5/10

Kreska: 7/10

Postacie: 5/10

Muzyka: 7/10

Fabuła tak na prawdę była przereklamowana, czasem były momenty zaskoczenia. Były tylko dwie postacie, które mi się podobały, na dodatek irytowało mnie zachowanie drugoplanowej bohaterki tego anime. Muzyka była całkiem dobra, a kreska przyjemna, jednak jeśli chodzi o całokształt – daję tylko 6/10.

About 

Related Articles