Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

17 16 maja 2018

Recenzja – Dog Days

Recenzja – Dog Days
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wojna, wszyscy po usłyszeniu tego słowa mają dużo myśli: krew, wojny wojowników, magia, czołgi, ale napewno każdy pomyśli o zabijaniu.

Dog Days prezentuje nam inne znaczenie tego słowa. W magicznym świecie, do którego trafia zwykły chłopak Shinku, który jest głównym bohaterem, wojna to nic innego niż coś w rodzaju imprezy czy też festynu. Shinku uwielbia Atletykę, dlatego nie ma on większego problemu z walkami w drugim świecie. Poznaje on ciekawe postacie, które zapadają w pamięć. Każda jest oryginalna i różni się od reszty. Przez cały czas chłopak bierze udział w walkach, ale pojawią się odcinki kiedy po prostu będzie zacieśniał swoje kontakty z przyjaciółmi. Jego głównym celem jest powrót do domu.

Wszystko jest ładnie narysowane, ale na pierwszy rzut oka anime wydaje się słabe… Dlatego po oglądnięciu paru odcinków wszystko się zmienia i mamy do czynienia z pełną akcji i zwrotów akcji produkcją. Muzyka jest dobrze dobrana. Więcej niestety nie powiem, ponieważ nie chcę nikomu zepsuć zabawy. Dog Days zalicza się do mojej top 3 najlepszych anime. POLECAM.

About 

Related Articles