Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

15 16 maja 2018

Recenzja – Accel World

Recenzja – Accel World
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Na pewno oglądaliście SAO, a jeżeli nie to już macie kolejne obowiązkowe anime do oglądania. Ale dzisiaj nie o tym. Tutaj zobaczycie inne anime, lecz wydane spod ręki tego samego autora co wymyślił SAO – Accel World.

Mamy rok 2046, komputery stacjonarne, laptopy, telefony, karty płatnicze zostały zastąpione jednym urządzeniem, które człowiek ma od początku swojego życia – Neuro-linkerami. Brzmi trochę jak Sci-Fi, ale zapewniam was, że nic takiego tam nie znajdziecie. Jednakże nastolatkowie używają Neuro-linkerów głównie do przenoszenia się do wirtualnego świata i komunikowania się z innymi osobami podłączonymi do sieci. Jednym z takich nastolatków jest nasz główny bohater – Haruyuki, troszeczkę grubiutki, brązowowłosy chłopiec, który uczęszcza do gimnazjum. Lecz nasza główna postać używa tego głównie, aby odciąć się od brutalnej rzeczywistości. Niespodziewanie życie Haruykiego zmienia się kiedy poznaje szkolną piękność Kuroyuki, która przesyła mu tajemniczy program o nazwie „Brain Burst”, od tego momentu stał się „Link Bursterem” i walczy o punkty dla swojej nowej królowej.

Kreska jest świetna, postacie są dobrze wykreowane, są wręcz niepowtarzalne, a muzyka idealnie pasuje do spokojnych scen jak i do walk. Moja ocena to 8/10. Wszyscy gracze muszą to obejrzeć.

About 

Related Articles