Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

29 16 czerwca 2018

Przełomowy trailer Dextera! Wiemy coraz więcej!

Przełomowy trailer Dextera! Wiemy coraz więcej!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Na początku zaznaczę, że w filmie pojawiają się spoilery. Oj i to dużo spoilerów. Nie wiadomo czy cieszyć się, czy płakać. Wiemy coraz więcej o tym co zrobi Debra i co odkryje. Ten trailer naprawdę zmienia grę!

Zazwyczaj nie omawiam trailerów i pozwalam Wam się cieszyć nimi w samotności, ale dziś ulegnę pokusie i przeanalizuje krok po kroku co nowego dowiadujemy się z filmu. Wszak jest to tak mocarny materiał, że bez komentarza go Wam nie pokażę :) . No, ale najpierw trailer:

Scena w kościele jest zaledwie początkiem. Debra od dzwonienia na policję, przez załatwienie najlepszego adwokata, przechodzi do (!) spalenia dowodów i ciała! Powiem szczerze, że nie sądziłem, że Debra posunie się tak daleko w obronie brata. Nie do końca mi się to podoba, ale całe szczęście to nie koniec historii.

Takie zdarzenie nie może pozostać bez odzewu, zarówno w psychice Debry jak i Dextera. Siostra jako sprawna policjantka, niemal jak po sznurku, zaczyna dochodzić prawdy i łączyć kropki. Tymczasem mroczny pasażer Dextera wysuwa się na pierwszy plan i przejmuje nad nim kontrolę.

Wygląda również na to, że były stażysta komendy w Miami, w końcu wchodzi na ścieżkę wojenną z Dexem, ale ciężko powiedzieć co jest przyczyną. Pamiętajmy, że jest on potencjalnym psychopatą.

Niestety Dexter popełnia błąd i gubi jedną ze swoich „pamiątek”. Wygląda na to, że wpadka w kościele, była dopiero preludium większej wpadki bo Debra odkrywa próbki krwi Dextera i jego prawdziwą tożsamość. Kościół mogła przepuścić, ale to? Wątpie.

Całość kończy się bardzo sugestywnym widokiem na śpiącą Debrę z cieniem ostrza trzymanego przez Dextera, na jej twarzy. Czyżby tak miało się to skończyć? Zobaczymy już niedługo.

W międzyczasie wyłapałem jeszcze jedną ciekawą scenę, w której Dexter atakuje Masukę. Ciekawe czy to trick i fragment jakiegoś snu lub fantazji, czy też naprawdę coś stanie pomiędzy starymi znajomymi.

About 

Related Articles