Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

13 16 czerwca 2018

Powstanie serial o Jagielonach od HBO Polska!

Powstanie serial o Jagielonach od HBO Polska!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Cóż za wieści dotarły dziś do nas za pośrednictwem Michała Kwiecińskiego – właściciela i szefa Akson Studio, produkującego wszystkie największe produkcje telewizyjne, m.in. Misję Afganistan, który udzielił wywiadu Newsweekowi. Jak zapowiedział, jego firma przygotowuje się obecnie do kręcenia serialu o Jagiellonach i to dla HBO!

Cytując Michała Kwiecińskiego:

Lubię robić ciekawe rzeczy jako pierwszy. Tak było z „Klanem” czy „Magdą M”. Teraz robimy „Misję Afganistan”, polski serial o żołnierzach w Afganistanie dla Canal Plus, przygotowujemy się też do produkcji serialu o Jagiellonach dla HBO.

Jest to zdecydowanie najbardziej elektryzująca wiadomość w polskim serialowym światku, od informacji o powstawaniu Misji Afganistan. Z tymże, produkcje historyczne od HBO, mają to do siebie, że zawsze są rewelacjami, kręconymi z ogromnym rozmachem.

Zapytaliśmy jednego z pracowników w Akson Studio o szczegóły produkcji, ale wygląda na to, że serial o Jagiellonach jest dopiero na etapie prac koncepcyjnych i scenariuszowych. Nie znamy póki co ani obsady, ani budżetu, ani żadnych innych szczegółów produkcji, ale możemy być pewni, że będzie to przełomowy serial w polskiej telewizji.

O wszystkich najnowszych szczegółów dotyczących serialu, dowiecie się z naszego portalu, który na bieżąco będzie nadzorował pracę na produkcją.

About 

Related Articles