Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

11 16 czerwca 2018

Powiedz tak (2001)

Powiedz tak (2001)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mary jest organizatorką ślubów. Do wszystkiego podchodzi bardzo profesjonalnie, można powiedzieć, że aż za bardzo. Nie ma nawet czasy na właśnie życie osobiste. Jednak pewnego razu życie ratuje jej całkiem przystojny mężczyzna. Coś iskrzy, oboje wybierają się na pokaz filmów. Następnego dnia Mary jest rozpromieniona, czuje ze chyba się zakochała. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci – jak się okazuje, kolejnego klienta Mary wychodzi za mąż za… poznanego dzień wcześniej mężczyznę. Dziewczyna jest zawiedzona, czuje się oszukana. Jednak losy potoczą się po jej myśli…

Film lekki, bardzo lekki i miły. Kilka śmiesznych scen, kilka banalnych, kilka nudnych – tak jak to bywa w filmach. W filmie ujrzymy doskonałą grę Jennifer Lopez i Matthew McConaughey’a. Film dobry na wieczorny samotny seans, czy wspólny we dwoje.
Moja ocena: 7/10

– Ledwo cię znam, nie znam imienia twojego ojca, nie wiem czy kiedykolwiek nosiłaś aparat albo kontakty albo okulary, nie mam pojęcia, co sprawiło, że zostałaś koordynatorem ślubów, Mary. Ale znam każdy owal twojej twarzy… i znam każdy błysk złota w twoich oczach, i wiem, że ta noc w parku… była najlepszą rzeczą w moim życiu. Proszę powiedz coś.
– To magnetyzm niedostępnego mężczyzny…

About 

Related Articles