Outlander, Outlander opinia, Outlander recenzja, Outlander test, test filmowy, test serialowy, serial Outlander, serial Outlander recenzja i test

Outlander – czy to serial dla ciebie? – TEST

Niedawno pisałam Wam, że Outlander spodoba się wszystkim fanom Gry o tron. Jednak nie do końca tak jest, bo zawsze pojawi się jakieś małe „ale”.

Generalnie serial Outlander poznałam niedawno, kiedy miałam małe załamanie serialowe. Przyjęłam go z otwartymi ramionami, ponieważ dawno nic mnie nie wciągnęło tak na serio. Wiecie pewnie, że mam słabość do romansów, stąd pewnie dlatego noty podskoczyły znacząco. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszyscy będą zachwyceni, pojawiły się już nawet głosy sprzeciwu. Wiele osób pisało do mnie, że kompletnie nie mam racji.

Sądzę, że nie warto kierować się skrajnymi opiniami. Nigdy nie sugeruję się recenzjami, które nie dają mi jednoznacznego obrazu serialu. Wiem doskonale, że w sieci znajduje się cała masa osób, które oceniają popularny film/serial negatywnie, aby wzbudzić zainteresowanie, nabić sobie zasięgi i wywołać gównoburzę. Podchodzę do tego z dużym dystansem.

Dlatego dziś znowu proponuję Wam rozwiązanie testu. Będzie bardziej szczegółowy niż dwa poprzednie, bo naprawdę nie chcę nikogo wprowadzić w błąd.

Lecimy!

Outlander – czy to serial dla ciebie?

Odpowiedz na pytania, a za chwilę będziesz wiedział/wiedziała, czy warto inwestować swój czas w ten serial!

Czy lubisz seriale o miłości?
Czy lubisz seriale z elementami fantasy?
Jaki jest twój stosunek do przemocy w filmach/serialach?
Ile seriali kostiumowych już oglądałeś/oglądałaś?
Czy lubisz, kiedy w serialu romantycznym jest dużo akcji?
Czy lubisz elementy historyczne w serialach?
Czy lubisz naiwne wątki romantyczne?
Czy lubisz połączenie gatunkowe: dramat/romans/sci-fi?
Czy lubisz niezdecydowanych bohaterów?

180 – 80 Trafiłeś na swój gatunek, Outlander powinien ci się bardzo spodobać! Wszystkie przygody głównej bohaterki przypadną ci do gustu. Główny wątek miłosny wywoła wiele emocji, gdyż nie jest taki oczywisty na pierwszy rzut oka. Jeżeli lubisz wątki fantastycznej, w takim razie pomysł twórców serialu powinien przypaść ci do gustu. Pamiętaj, że serial powstał na podstawie książki. Warto do niej zajrzeć po seansie. Ja zamierzam zrobić to samo.

 

79 – 45 Nie masz za bardzo sprecyzowanego gustu serialowego albo to po prostu nie twój gatunek. Niby lubisz akcję i romans, ale w nadmiarze mogą cię zdenerwować. Jednak ten serial potrafi zaskoczyć nawet ludzi o zatwardziałym sercu, dlatego polecam, abyś sprawdził/sprawdziła Outlander’a. Radzę jednak obejrzeć przynajmniej 4 odcinki, bo dopiero wtedy zaczynają rozkręcać się najważniejsze wątki. Jeżeli ci się nie spodoba, bez żalu zrezygnuj i nie marnuj cennego czasu.

 

44 – 0 Nie, serial ci się raczej nie spodoba. Wszystko wskazuje na to, że znajduje się w nim wszystko, czego nie lubisz. Nie każdy przepada za sci-fi i romansami, to zrozumiałe. Jeśli do tego naprawdę nie znosisz wszelkich ochów i achów miłosnych, to nawet nie zaczynaj. Znajdziesz lepsze seriale dla siebie.

 

Znacie już serial Outlander? Może chcecie podzielić się wrażeniami? Spam-dyskusja mile widziana 😉

Jeżeli ten test Wam się przydał, udostępnijcie go! Będzie mi bardzo miło.

 

Pozdrawiam ciepło

 

Zapisz

Powiązane wpisy

Here you can find the related articles with the post you have recently read.