Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

10 16 lipca 2018

Outlander – czy to serial dla ciebie? – TEST

Outlander – czy to serial dla ciebie? – TEST
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Niedawno pisałam Wam, że Outlander spodoba się wszystkim fanom Gry o tron. Jednak nie do końca tak jest, bo zawsze pojawi się jakieś małe „ale”.

Generalnie serial Outlander poznałam niedawno, kiedy miałam małe załamanie serialowe. Przyjęłam go z otwartymi ramionami, ponieważ dawno nic mnie nie wciągnęło tak na serio. Wiecie pewnie, że mam słabość do romansów, stąd pewnie dlatego noty podskoczyły znacząco. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszyscy będą zachwyceni, pojawiły się już nawet głosy sprzeciwu. Wiele osób pisało do mnie, że kompletnie nie mam racji.

Sądzę, że nie warto kierować się skrajnymi opiniami. Nigdy nie sugeruję się recenzjami, które nie dają mi jednoznacznego obrazu serialu. Wiem doskonale, że w sieci znajduje się cała masa osób, które oceniają popularny film/serial negatywnie, aby wzbudzić zainteresowanie, nabić sobie zasięgi i wywołać gównoburzę. Podchodzę do tego z dużym dystansem.

Dlatego dziś znowu proponuję Wam rozwiązanie testu. Będzie bardziej szczegółowy niż dwa poprzednie, bo naprawdę nie chcę nikogo wprowadzić w błąd.

Lecimy!

About 

Related Articles