Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

10 16 lipca 2018

Opisy nowych produkcji zamówionych przez stacje TNT, CW i A&E

Opisy nowych produkcji zamówionych przez stacje TNT, CW i A&E
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przez ostatni czas nazbierało się trochę zapowiedzi nowych produkcji różnych stacji. Jeżeli jesteście ciekawi jakie produkcje mają szansę trafić na nasze ekrany za jakiś czas, to zapraszam Was do lektury. Kilka pozycji wygląda naprawdę ciekawie.

Najwięcej propozycji przygotowało TNT, bo aż trzy.

KING AND MAXWELL
King and Maxwell opowiada o Seanie Kingu i Michelle Maxwell, którzy nie są typową parą prywatnych detektywów. Obydwoje są byłymi członkami służb specjalnych, a ich wyjątkowy zbiór umiejętności (nie wspominając o ostrej jak brzytwa chemii pomiędzy bohaterami) często daje im przewagę w walce z podejrzanymi i konwencjonalnym wymiarem sprawiedliwości.

King and Maxwell tworzone jest na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa, Davida Baldacci.
Pilot produkowany jest dla TNT przez CBS Television Studios i Shane Brennan Productions, z Shane Brennan (NCIS, NCIS: LA) jako producentem wykonawczym i Karen Spiegel (Absolute Power) oraz Grant Anderson (Third Watch) jako producentami. Baldacci Będzie konsultantem przy projekcie.

LEGENDS
Legends koncentruje się na głęboko ukrytym tajnym agencie Martinie Odum, któy ma unikalną zdolność zmieniania się w inną osobę w każdej pracy. Jednak jego własna osobowość, zostaje poddana w wątpliwość, kiedy tajemniczy nieznajomy sugeruje mu, że Martin nie jest tym kim myśli.

Legends oparte jest na książce autorstwa miastrza powieści szpiegowskich Roberta Littella. Przechopdzi do TNT od Fox 21, z Howardem Gordonem (Homeland, 24), Jeffreyem Nachmanoffem (Traitor, The Day After Tomorrow), Alexandrem Cary (Homeland, Lie to Me) i Jonathanem Levin (Charmed) jako producentami wykonawczymi.

TROOPER
Trooper to dramat-procedural o niedawno rozwiedzionej policjantce stanowej, która jest tak samo niekonwencjonalna w swojej pracy jak i w domu, przy wychowywaniu jej trójki dzieci. Jje partner w pracy to wdowiec, który ma dużo bardziej zasadnicze podejście do służby.

Trooper przyszło do TNT z Jerry Bruckheimer Television we współpracy z Warner Horizon Television, z Jerrym Bw roli producentów wykonawczych. Scenariusz napisał Aron Eli Coleite (Heroes, The River).

Teraz czas na świeżo zamówionego przez CW pilota:

Podając za The Hollywood Reporter, The CW zamówiło scenariusz od Copeland Prep, godzinny dramat osadzony w szkole gimnazjalnej (Seconadary school).

Seria od Fake Empire i Josha Schwartza („Gossip Girl,” „Hart of Dixie,” „The Carrie Diaries,” „Cult”) opowiada o szkole, w której uczniowie zmuszeni są do tak silnej rywalizacji, że zmienia ich to w potwory. I to dosłownie. Zaraz rozlewa się na całe miasto.

I ostatnia produkcja od A&E:

Occult

A&E szykuje z producentem Michaelem Bay nowy pilot z supernaturalną fabułą.
EW potwierdza, że Occult napisany przez James Wong (American Horror Story, X-Files), dostał pilota od sieci.

Serial, który wciąż jest w bardzo wczesnej fazie produkcji, koncentruje się na agencie FBI, który powraca do pracy po przedłużonej nieobecności, spowodowanej przez załamanie po śledztwie dotyczącym zaginięcia jego żony. Po powrocie, zostaje umieszczony w nowej okultystycznej jednostce z nowym partnerem, który specjalizuje się w temacie.

I co, która produkcja podoba Wam się najbardziej?

About 

Related Articles