Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

6 16 lipca 2018

Nowe Battlestar Galactica już w piątek!

Nowe Battlestar Galactica już w piątek!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyznam, że nigdy nie dałem rady wciągnąć się w Battlestar Galactica (ale nie próbowałem też za mocno, więc może dlatego) i może to jest przyczyną tego, że dopiero teraz zauważyłem, że w produkcji jest nowa internetowa seria Battlestar Galactica: Blood and Chrome, która światło dzienne ujrzy już w ten piątek na Youtube. Oczywiście możecie być pewni, że zobaczycie to na naszym portalu, więc na bank nic nie przegapicie.

Trochę o samej produkcji. Blood and Chrome będzie prequelem osadzonym w czasie przed serialem z 2004 roku, a jego akcja przeniesie nas do czasów pierwszej wojny z Cylonami. Będziemy śledzić historię Williama Adama, młodego rekruta, świeżo po akademii, który został przydzielony do najnowszego statku bojowego, Galactica. Ma on rozkaz eskortować młodą kobietę, która jak się później okazuje posiada istotne informacje o sekretach Cylonów.

Chyba i ja obejrzę tą internetową serię i będę liczyć na to, że wciągnie mnie na tyle, abym wreszcie obejrzał pozostałe sezony serialu.

A Wy jak sadzicie będzie z tego coś ciekawego? Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji to powinien Wam w tym pomóc trailer, na który jak widać, twórcy nie żałowali sobie pieniędzy i efektów specjalnych.

About 

Related Articles