Jak nauczyć się pisać, kurs pisania, Z kartki do serca

Kurs pisania dla ludzi z pasją – Z serca do kartki

Dziś narodziło się nowe dziecko freeleserki czyli KURS PISANIA DLA LUDZI Z PASJĄ. Chodź szybko i poznaj szczegóły, bo będzie się działo! Cyndi już z radości macha ogonkiem! 🙂

Wiem, że na pewno się tego nie spodziewaliście i doskonale rozumiem Wasze zdziwienie. Ten kurs siedział we mnie od założenia bloga freeleserka, ale ciągle miałam wątpliwości, no i przede wszystkim chciałam dopracować mój pomysł. Nie martwcie się, dotychczasowa tematyka nie zniknie, nic się nie zmieni, nadal będziemy z Cyndi przynudzały o filmach. Od dziś nauczycie się ze mną czegoś fajnego. Nie wiem, czy kiedyś o tym mówiłam, ale ja bardzo lubię przekazywać ludziom moją wiedzę.

Dlaczego ja?

Od kilku lat jestem nauczycielką języka polskiego i pokazuję dzieciom, że pisanie to wspaniała przygoda. Kiedy byłam mała, bardzo często chwytałam za kartkę i długopis, chociaż wtedy nie przypuszczałam, że ta pasja stanie się moją życiową drogą. W wieku 7 lat strasznie chciałam napisać książkę, ale moja rodzicielka powiedziała mi, że najpierw należy szlifować swój warsztat. Chyba nie zrozumiałam jej rady, ale rzeczywiście zaczęłam pisać bardzo namiętnie i robię to do dzisiaj.

Prowadziłam pamiętniki, pisałam listy, zakładałam blogi (przynajmniej dwa w roku:)), doskonaliłam swoje umiejętności na studiach, tworzyłam różnego rodzaju kursy, chwytałam nawet pisarskie zlecenia. Jednak to pomaganie dzieciom stało się dla mnie najcenniejszym doświadczeniem, nauczyło mnie pokory i wyrozumiałości. Kiedyś nie potrafiłam pojąć, że ludzie mogą mieć problemy z ułożeniem najprostszego zdania, a teraz podchodzę do tych problemów zupełnie inaczej.

Kurs pisania – jaki NIE BĘDZIE?

Na wstępnie chciałabym jednak zaznaczyć, że to nie będzie jeden z tysięcy kursów dostępnych w internecie, po których zostaniesz „najwspanialszym pisarzem na świecie”. Mam zupełnie inny cel! Nie znajdziesz tu sztywnych zasad, ocen od 1 do 6, punktacji, sprawdzianów i innych niepotrzebnych, szkolnych zwyczajów. No, może tylko od czasu do czasu zadam jakąś pracę domową, ale mogę cię zapewnić, że rozwiązywanie zadań sprawi ci wielką radość.

W wasze ręce chcę oddać kurs bardzo przystępny, ciekawy, zabawny i niesamowicie przyjemny. Pokażę wam, z czym sama miałam problem oraz co nadal spędza mi sen z powiek. Nie jestem chodzącym ideałem i sama nadal się uczę.

Myślę, że pokochasz pisanie, jeżeli do nauki podejdziesz na luzie. Jestem w stanie zapewnić ci harmonijny i spokojny rozwój, bez górnolotnych treści i niepotrzebnej spiny.

Czego się nauczysz?

Na moim kursie:

  • poprawisz swój pisarski warsztat
  • poznasz ciekawe techniki pisarskie
  • odnajdziesz swój styl
  • dowiesz się, jakich błędów należy unikać (nie chodzi tutaj tylko o ortografię!)
  • wzbogacisz swoje słownictwo
  • rozwiniesz swoją pisarską kreatywność

I nie tylko!

Dla kogo?

W zasadzie nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Każdy może korzystać z kursu pisania. Jesteś uczniem? Świetnie, może dzięki mnie wreszcie zabłyśniesz na lekcji polskiego. Jesteś blogerem? Myślę, że znajdziesz wiele cennych wskazówek, ponieważ w tym zakresie mam również spore doświadczenie. A może pragniesz napisać swoją pierwszą książkę? Nie ma problemu, chętnie ci pomogę.
Pierwszy odcinek kursu pisania ruszy już za tydzień. Informacja na pewno pojawi się na Facebooku i na innych moich kontach w mediach społecznościowych. Zaczniemy od największego problemu współczesnych pisarzy, który nazywam często „chorobą cywilizacyjną”, ale jeszcze nie zdradzę wszystkich szczegółów.

To jak? Wchodzisz w to? Widzimy się za tydzień? 🙂 Cyndi mówi, że zwariowałam, ale ona też po cichu ma nadzieję, że czegoś się nauczy i zacznie pisać jeszcze lepsze teksty na blogu.

Koniecznie daj znać, czy podoba Ci się mój pomysł!

 

Pozdrawiam

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Powiązane wpisy

Here you can find the related articles with the post you have recently read.