Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

12 16 września 2018

Jakie anime czekają nas w Lipcu 2014 roku?

Jakie anime czekają nas w Lipcu 2014 roku?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Koniec szkoły! Wakacje to czas odpoczynku, ale też czas wydawania nowych anime. Dzisiaj postaram się wam przybliżyć jakie anime wyjdą w ten wspaniały czas, i nie tylko!

Pierwszym, i za razem jednym z najważniejszych anime jakie wychodzą w najbliższym czasie jest drugi sezon Sword Art Online! Nie trudno było przewidzieć, że seria ta będzie kontynuowana, przez to, że osiągnęła wielki sukces, i uznanie wśród widzów.

Recenzja SAO: http://www.anime-recenzje.pl/recenzja-sword-art-online/

Premiera: 05.07.2014

Kolejnym anime, jest AO Haru Ride. Czyli coś dla fanów romasików i szkolnego życia. Dobrze, ale przyjrzyjmy się historii… Yoshioko Futaba ma kilka powodów, żeby „zresetować” swój wizerunek i życie w liceum. Ponieważ w gimnazjum była uroczą nastolatką, damska część jej znajomych odsunęła się od niej, a z powodu nieporozumienia popsuły jej się relacje z chłopakiem, który jej się podobał, Tanaką.
Teraz w liceum Futaba zachowuje się jak najmniej kobieco, żeby koleżanki nie zaczęły być o nią zazdrosne. Któregoś dnia spotyka nagle Tanakę, teraz pod innym nazwiskiem- Mabuchi Kou. Mówi jej, że kilka lat temu czuł do niej to samo, co ona do niego, ale teraz nic już nie będzie takie samo. Czy Futaba dalej będzie go kochać?

Premiera przewidziana jest na Lipiec 2014r.

Kolejnym ciekawym anime jest Aldnoah Zero, czyli coś z kategorii mecha. Póki co nie wiadomo wiele o fabule. Jedynie wiadomo, że hasłem przewodnim anime jest „Niech stanie się sprawiedliwość, choćby niebo miało się zawalić”. Czy będzie to coś wartego zobaczenia? Biorą pod uwagę małą ilość anime z kategorii mecha, to jednak dla fanów anime tego typu będzie to pewnie pozycja obowiązkowa.

Premiera przewidziana na Lipiec 2014r.

Czy pamiętacie taki tytuł jak: „Nagi no Asukara”? To właśnie to anime pokazało jak niewinnym wstępem potrafi zmiażdżyć konkurencje i zaistnieć wspaniałym klimatem i fabułą. Studio P.A. Works serwuje nam kolejne i jak może się wydawać podobne anime zwane Glasslip. Nie mówię, że to źle, wręcz przeciwnie. Jak już można usłyszeć w samym trailerze muzyka będzie trzymała dalej poziom, to samo tyczy się kreski, a może nawet historii. Historia opowiada o 6 licealistów, którzy spotkali się pewnego lata w miasteczku, które znajduje się pomiędzy górami i morzem z przepięknymi krajobrazami. Główną bohaterką jest Touko Fukami , która marzy by zostać artystką wyrabiającą rzeczy ze szkła. Tyle można powiedzieć w skrócie. Nie mniej, dla mnie będzie to pozycja obowiązkowa.

Premiera: 3 Lipca 2014r.

Tohko

No i na koniec anime, w którym pokładam wielkie nadzieje, czyli Seirei Tsukai no Blade Dance. Młode i urodziwe dziewczęta są obdarzone zdolnością, która daje im możliwość zawierania kontraktów z nadprzyrodzonymi duchami. Najzdolniejsze z nich są do tego szkolone w powołanej do tego placówce. I tutaj zaskoczenie, ponieważ pojawia się tam jedyny rodzynek obdarzony tą samą umiejętnością. Do tego dochodzą takie banały jak spotkanie się z pierwszą uczennicą szkoły nago. Jednak wydaje mi się, że dla mnie będzie to coś więcej niż tylko kolejne anime, które wszystkich zawiedzie.

Premiera: 14 lipca 2014r.

To by było na tyle 😉 Jeżeli taka forma newsów wam się spodobała, to będą one pojawiały się raz na miesiąc.

About 

Related Articles