Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

10 16 grudnia 2018

Hello Ladies – HBO podchwytuje nowy serial + info o innych nowościach stacji

Hello Ladies – HBO podchwytuje nowy serial + info o innych nowościach stacji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Hello Ladies to nowy projekt Stephena Merchanta, współtwórcy świetnego The Office. Stacja HBO zamówiła właśnie pierwszy, 8-odcinkowy sezon serialu.Hello Ladies to komedia, która będzie współtworzona, reżyserowana i obsadzona przez Stephena Merchanta, współtwórcę The Office, Extras i Life’s too short. W zadaniu tym będą pomagać mu dwaj inni byli scenarzyści The Office Lee Eisenberg i Gene Stupnitsky.

Stephen Merchant, zagra w serialu główną rolę gamoniowatego Anglika, szukającego kobiety swoich marzeń w Los Angeles. Niezbyt uroczy za to porządnie zdesperowany, próbuję wkręcić się w towarzystwo pięknych ludzi. Niestety piękni ludzie, nie chcą go wpuścić.

Na tym jednak nie koniec planów stacji HBO. W przygotowaniu jest kilka innych seriali, między innymi True Detective z Matthew McConaughey i Woodym Harrelsonem, które najprawdopodobniej zastąpi kończące się w 2013 roku Treme.

Inne seriale, które czekają na podchwycenie ze stacji to The Missionary z Paulem Aaronem (Breaking Bad), opowiadające o szpiegu w Berlinie w czasach zimnej wojny, fantastyczna seria The Leftovers, komedia Bena Stillera All Talk i remake brytyjskiej, medycznej komedii Getting on.

Która pozycja brzmi dla Was najciekawiej? Ja zdecydowanie czekam na The Missionary.

About 

Related Articles