Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

9 16 listopada 2018

Farma Schrute (Spin-off The Office) – Szczegóły o obsadzie

Farma Schrute (Spin-off The Office) – Szczegóły o obsadzie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nie wiem, czy dla wszystkich jest to oczywiste i wiadome, ale decyzja o powstaniu spin offu The Office, zapadła już jakiś czas temu. Dwight Schrute powróci na swoją farmę na stałe i otworzy tam hotel w stylu łóżko i śniadanie. W prowadzeniu biznesu pomoże mu rodzina, co z tego wyniknie dowiemy się pod koniec roku. Ciekawe również jak bez Dwighta poradzi sobie i tak już przetyrane The Office. Obawiamy się, że to może być ostatni gwóźdź do trumny.

A oto obiecane szczegóły o obsadzie:

FANNIE SCHRUTE | Atrakcyjna, miejska kobieta w wieku 20-30 lat. Młodsza siostra Dwighta powraca z Bostonu tak szybko jak może i ma niewiele wspólnego z rodzinnymi korzeniami. Rozwiedziona, z jednym dzieckiem Fannie jest nieco pseudo-intelektualistką z ironicznym poczuciem humoru i wielkim sercem.

JEB SCHRUTE | Lekkoduch, trzydziestokilkuletni brat Dwight`a. Nie powiodło mu się na żadnej ścieżce kariery (m.in. Kopacz robaków i łowca wielkiej stopy). Odnalazł się przy hodowli marihuany. Nie ma oddania, ani etyki pracy Dwight`a, ale zrobił wideo o tym co można zrobić z noża i łódki.

CAMERON WHITMAN | Mądry i lekko dziwny, 9-letni siostrzeniec Dwight`a (Syn Fannie). Jest kosmopolitą, który mimo wszystko czuje pociąg do dziedzictwa Schrutów, zwłaszcza gdy jest w pobliżu kogoś, kto może mu udzielić ojcowskich rad, których mu brakuje.

HEINRICH MANHEIM | Wuj rodzeństwa Shrutów jest uroczy, przekonujący, chciwy i manipulujący i tak się składa, że spędził trochę czasu po II wojnie światowej w Argentynie, dzięki swoim powiązaniom z niemieckimi nacjonalistami. Aha i będzie próbował zabić Dwight`a pod koniec pierwszego odcinka.

Obsada wygląda barwnie. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ciekawe też co się stało z Moes`em, który zawsze kręcił się w pobliżu Dwighta. W obsadzie nie ma o nim ani słowa.

About 

Related Articles