Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

11 16 stycznia 2019

Czy powinieneś obejrzeć La la Land? Psychotest

Czy powinieneś obejrzeć La la Land? Psychotest
1 vote, 4.00 avg. rating (82% score)

Ten psychotest pomoże Ci rozwikłać bardzo poważny, życiowy problem. Obejrzeć czy nie obejrzeć La la Land? Oto jest pytanie!

Doskonale wiecie, że ja nie lubię tracić czasu. Pomyślałam ostatnio, że byłabym wdzięczna, jeżeli jakiś bloger do każdej recenzji dołączałby psychotest, który ostatecznie wskaże, czy dany film jest faktycznie dla mnie. Jeszcze takie strony nie znalazłam, a więc postanowiłam, że sama ją stworzę. Panie i panowie, dziś rozwieję Wasz największy, życiowy dylemat. Oglądać czy nie oglądać?

W pierwszej kolejności rozważymy, czy powinieneś obejrzeć „obsrawiony” La la Land. Wykonaj test, a Twój największy problem zniknie na zawsze! A nawet jeżeli film obejrzałeś, wtedy sprawdź, czy dokonałeś dobrego wyboru.

170 do 200 – To zdecydowanie film dla Ciebie, ponieważ nie interesują cię niezwykłe produkcje i zawsze idziesz za tłumem. Tłumy takie filmy kochają. Zachwyca cię byle co i wierzysz w medialne gównoburze. Będziesz zachwycony/zachwycona kiepską rolą Goslinga i jego wiecznie smutną miną. Hipnotyzuje cię jego spojrzenie – Gosling hypnotizig Na koniec powiesz: „jaki on jest słodki”, „ależ ta historia jest nietypowa”! Wyjdziesz z kina i powiesz: „Może ten film nie ma przesłania, ale musieli się nad nim napracować. Dajcie im Oscara!”. A na koniec będziesz oceniać negatywnie oscarową pomyłkę…

90 do 169 –  Ty wiesz, że to film nie dla ciebie, ale i tak go obejrzysz, żeby pośmiać się z oscarowych nominacji. Po dwóch dniach zapomnisz, że taka produkcja w ogóle istniała. Wiesz, że podobnych filmów jest pełno, ale nie wszystkie były nominowane w 14 kategoriach. Gównoburze cię nie pociągają. Jesteś indywidualistą i wolisz prawdziwe filmy z przesłaniem.

40 do 89  – Sam nie wiesz, po co żyjesz i to, czy film obejrzysz tak naprawdę ci wisi. Masz wywalone na wszystko i na wszystkich. Trudno ci przeżyć kolejny dzień bez kawy. Potrafisz zaplątać się podczas zakładania majtek. Trudno ci doradzić, bo kino generalnie masz gdzieś.

0 – 39 – Zdecydowanie powinieneś obejrzeć film o „Pomidorach” Nie wściubiaj nosa w boski La la Land ! A pomidora w nagrodę nie dostaniesz! To była tylko ściema, żeby nabić sobie więcej odsłon na blogu.

 

 

About 

Related Articles