Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

13 16 listopada 2018

Czy Christina Hendricks z Mad Mena jest puszysta? Aktorka oburzona!

Czy Christina Hendricks z Mad Mena jest puszysta? Aktorka oburzona!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Witajcie w niedzielne popołudnie, które spędzacie z naszym portalem, czytając o swoich ulubionych serialach. W weekend zawsze jakoś mniej się dzieje jeśli chodzi o telewizję i ruch na stronie odrobinę spada, a ja wykorzystam to do małego eksperymentu, bo na stronie będzie dziś bardzo plotkarsko! Obgadamy gwiazdy, ich wpadki i historię z nimi związane. Jestem bardzo ciekawy Waszej reakcji i tego jak Wam się to spodoba. Koniecznie piszcie o tym w komentarzach!

Zaczniemy od Christiny Hendricks czyli chyba najpiękniejszej kobiety o pełnych kształtach w telewizji. Ta wspaniała rudowłosa aktorka doprowadza mężczyzn do wrzenia w Mad Menie, w którym zawsze prezentuje się zabójczo pięknie. Od jakiegoś czasu zachwyt nad jej pełną urodą przeniknął również do mainstreamowych mediów, a sam aktorka została obrana za ikonę okrągłych bioder i dużych piersi (które mają rozmiar 80G!).

W jednym z ostatnich wywiadów, australijska dziennikarka zadała Christinie takie pytanie: „Jako puszysta kobieta jesteś inspiracją dla wielu osób. Opowiedz o najbardziej inspirującą historię, kiedy kogoś zainspirowałaś?

Aktorka wyraźnie zakłopotana pytaniem odpowiedziała tylko nerwowym: „Cóż, naprawdę nie wiem…”

Dziennikarka nie przestawała jednak drążyć i zadała pytanie inaczej: „Jesteś znana jako osoba inspirująca dla innych kobiet poprzez bycie puszystą

I tutaj Christina nie wytrzymała i odpowiedziała: „Przepraszam, ale znów tak do mnie mówisz! To naprawdę bardzo niegrzeczne.

Cóż faktycznie okrągłe kształty gwiazdy Mad Mena przyciągają wzrok, ale czy można ją nazwać puszystą? Moim zdaniem absolutnie nie. Widzieliśmy ją wiele razy w kreacjach, które podkreślały jej talię osy, z szerokimi biodrami, ale wąską talią. Irytujące jest, że dziennikarze próbują nadawać jakieś ideę każdej osobie, byle tylko mieć o czym pisać.

A co Wy o tym sądzicie? Uważacie, że Christina jest pulchna? Podoba Wam się taki typ urody?

About 

Related Articles