Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

11 16 listopada 2018

Arrested Development wraca do telewizji!

Arrested Development wraca do telewizji!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nadstawcie uszy i oczy, bo to czego będziemy świadkami nie zdarza się często. Do telewizji powraca Arrested Development. Serial zakończony po trzech sezonach, uznany za kultowy i obrośnięty legendami, powraca z czwartym sezonem, a zdjęcia już się rozpoczęły.

Pisząc, że serial w USA jest uznany za kultowy, nie przesadzam. Naprawdę mocno przeniknął do popkultury i nawiązania do niego pojawiają się co krok. W Polsce nie odniósł, aż tak spektakularnego sukcesu, ale nie zmienia to faktu, że jest ciekawy i naprawdę zabawny.

Produkcja opowiada historię niegdyś bogatej rodziny, której głowa zostaje oskarżona o oszustwa finansowe i zamknięta w więzieniu. W wyniku tego, rodzinie przestaje wieść się tak dobrze jak wcześniej, a zaczynają się kłopoty. Serial okraszony jest sporą dozą absurdu, a postacie są bardzo nietuzinkowe.

Serial zadebiutuje na początku 2013 roku w Netflixie. Co ciekawe, wszystkie odcinki zostaną wypuszczone jednocześnie. Czy czwarta seria nie zburzy posągu jakim przez lada stało się Arrested Development? Miejmy nadzieję, że nie.

About 

Related Articles