Blog o serialach i filmach anime – pozytywne, smutne, śmieszne

8 16 listopada 2018

2 sezon Suits w Canal+ – KONKURS! + nowe promo

2 sezon Suits w Canal+ – KONKURS! + nowe promo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mam dla Was znakomite informacje i to aż trzy! Po pierwsze stacja Canal+ już 15 listopada rozpoczyna emisję 2 sezonu serialu Suits, czyli po polsku „W Garniturach„, po drugie, w związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy zestawy, każdy zawierający pendrive 4Gb, piękny metalowy długopis z etui oraz oprawiony notes, wszystko oczywiście wykonane elegancko i z logotypami stacji Canal+. Trzecia dobra informacja jest taka, że do tego wszystkiego mamy promo drugiej części 2 sezonu, który zadebiutuje w styczniu. Wygląda więc na to, że stacja Canal+ rozpoczyna emisje serialu w samą porę, aby nadrobić zaległości, lub przypomnieć sobie co działo się w pierwszej części sezonu, który przypominam był rewelacyjny!W garniturach” to pełen lekkości, wdzięku i świetnych dialogów serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na Manhattanie. Trafia do niej przypadkiem Mike Ross (w tej roli Patrick J. Adams), który nie ma co prawda stosownego dyplomu, ale posiada fotograficzną pamięć, a zatem wiedzę i oczytanie absolwenta wydziału prawa na Harvardzie, a do tego mądrość życiową ulicznego oszusta. Pod opieką wirtuoza palestry Harveya Spectera Mike uczestniczy w życiu kancelarii, stając się jednocześnie częścią konfliktów i intryg wewnątrz firmy.

Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście czym jest Suits to teraz już wiecie, a pisząc, że drugi sezon jest rewelacyjny wcale nie kokietowałem, jeżeli nie wierzycie spójrzcie na naszą recenzje.

Serial w Canal+ będzie emitowany w każdy czwartek o godzinie 21, zaczynając od 15 listopada.

Co zatem trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naszym konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody? Wystarczy zostawić komentarz pod tym wpisem, w którym w jednym-dwóch zdaniach napiszecie, czemu lubicie serial W Garniturach.

Konkurs trwa aż do premiery pierwszego odcinka czyli do 15 listopada. Nagrody są naprawdę atrakcyjne, przypominam, pendrive 4Gb, elegancki długopis i oprawiony notes, więc warto zaangażować się i powalczyć o zwycięstwo. Wśród osób, które zostawią komentarz rozlosujemy trzy zestawy.

A żeby przypomnieć Wam dlaczego warto oglądać Suits, mamy dla Was zapowiedź drugiej części 2 sezonu, która zadebiutuje dopiero w Styczniu.

Ja wypełnię ten czas zerkając na odcinki, jednego z najlepszych powrotów tego roku, w Canal+.

About 

Related Articles